Про нас

Ви потрапили не просто на черговий сайт магазину, який продає “аби заробити”. Моя особиста проблема (за 12 років боротьби з акне я перепробувала безліч доглядових засобів різних брендів) спонукала мене до створення справжнього бьюті-простору, де ви зможете вибрати найефективнішу косметику, отримати корисну інформацію і бути впевненим у тому, що ми завжди готові прийти на допомогу.

Засновник проекту
Наум Анастасія

Наша головна концепція

Ми хочемо, щоб ви отримували результат від косметики. Тому в нашому асортименті часто зустрічаються космацевтичні бренди з активними компонентами: CUSKIN, RejudiCare, Allies Of Skin, PSA, Dr. Ceuracle, Cos De Baha, Medi-Peel, JsDerma, Manyo… Ми не можемо собі дозволити представляти все поспіль. All Face це не супермаркет, де є все, але незрозуміло, що добре, а що ні.

Найкращі продукти

Щодня наша команда тестує нові продукти, але представляємо далеко не всі засоби. Ми хочемо забрати ваш головний біль «розчарувань, витрат грошей на неефективні засоби». Те, що ви бачите на цьому сайті – плід більше 7 років роботи нашого проекту. Справді, тут лише найкраще.

Консультації

Коли догляд правильно підібраний – ви отримуєте найкращу версію своєї шкіри. Багато проблем зі шкірою можна вирішити за допомогою грамотно підібраних засобів – акне, пігментація, передчасне старіння, чутливість, сухість.

Система лояльності

Наші постійні клієнти одержують знижки на весь асортимент нашого сайту. Ми дуже цінуємо, що ви вибираєте нас. Деталі програми тут.