(2)

Lipper-блиск SALTED CARAMEL Lipss

Об’єм: 8 мл

440.00 грн

(2)

В наявності

Артикул: 83056
Натякнути?
Опис

Lipper-блиск SALTED CARAMEL Lipss – інноваційна формула догляду за губами з миттєвим ефектом. До складу засобу входить комплекс із міметичним пептидом, який сприяє збільшенню об’єму губ, роблячи їх більш пухкими та «наповненими» на постійній основі, а також антиоксидантний вітамін Е та екстракт портулаку.
Lipper надає губкам sexy вологе сяйво, не залишаючи при цьому відчуття липкості. Ідеальне поєднання догляду та мейкапу на кожен день.

Колір: рожевий

Аромат: без аромату

Особливості:

  • забезпечує миттєвий ефект після нанесення
  • зволожує губи, усуває сухість та загоює тріщини
  • комплекс з міметичним пептидом у складі робить губи пухкими, гладенькими та «наповненими»
  • екстракт портулаку та вітамін Е забезпечують антиоксидантний захист
  • легко наноситься, не створює липкий чи жирний шар
  • створює ефект вологого сяйва

Активні компоненти:

  • Комплекс із міметичним пептидом – сприяє збільшенню об’єму губ, роблячи їх більш пухкими та «наповненими» на постійній основі.
  • Цераміди – відновлюють шкіру, сприяють загоєнню ран та тріщин.
  • Вітамін Е – потужний антиоксидант, пом’якшує суху шкіру губ.
  • Екстракт портулаку – містить кверцетин, хлорогенову кислоту та рутин, що посилюють природний захист шкіри. Є джерелом полісахаридів, які допомагають підтримувати баланс вологи у верхніх шарах шкіри та зволожують її.
  • Гліколіпіди та глікосфінліпіди – відновлюють бар’єрну функцію шкіри та зволожують її.

Особливості використання: 

Нанесіть необхідну кількість блиску на губи і рівномірно розподіліть.

Склад

Hydrogenated Polyisobutene, Octyldodecanol, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrogenated Rapeseed Oil, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Hydrogenated Olive Oil Cetyl Esters, Myristyl Lactate, Diisostearoyl Polyglyceryl-3 Dimer Dilinoleate, Dipalmitoyl hydroxyproline, Sunflower seed Oil, Tocopherol, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Cetearyl Ethylhexanoate, Sorbitan Isostearate, Portulaca Pilosa Extract, Sucrose Cocoate, Palmitoyl Tripeptide-38, Glycosphingolipids, Glycolipids

Деталі

Країна виробник:

За активними компонентами:

Відгуки клієнтів

Залишити відгук

  1. Скрипник Наталія (перевірений власник)

    Покупку підтверджено

    Найкращий блиск що у мене був, зволожує і відновлює навіть краще ніж гігієнічні помади

  2. Юлія (перевірений власник)

    Покупку підтверджено

    Приємний ліпер для губ, дає неймовірне сяйво, а цей смак – мій улюблений❤️

Залишити відгук