Додано до кошика - Крем-вуаль для рук з пептидами та волюфіліном CUSKIN Vitamin U Hand Veil Cream
Відгуки клієнтів
Залишити відгук
Залишити відгук
Залишити відгук Скасувати коментар
Схожі товари
CUSKIN
Крем-вуаль для рук з пептидами та волюфіліном CUSKIN Vitamin U Hand Veil Cream
474.00 грн
Рейтинг 3.50 з 5 на основі опитування 8 покупців
(8)
Biorepair
Зубна паста абсолютний захист та відновлення Biorepair Total Protective Repair
309.00 грн
Рейтинг 4.33 з 5 на основі опитування 3 покупців
(3)
CURAPROX
Ферментна зубна паста CURAPROX Enzycal Zero Toothpaste
444.00 грн
Рейтинг 2.00 з 5 на основі опитування 1 покупця
(1)
CURAPROX
Набір м’яких зубних щіток CURAPROX CS 5460 Ultra Soft Duo Summer Edition 2025
635.00 грн
Немає відгуків
Biorepair
Зубна паста професійне рятування від чутливості BIOREPAIR Sensitive plus
309.00 грн
Рейтинг 5.00 з 5 на основі опитування 6 покупців
(6)
CURAPROX
Дитяча зубна паста з ароматом полуниці CURAPROX Kids Strawberry Toothpaste (від 2 років і старше)
405.00 грн
Рейтинг 5.00 з 5 на основі опитування 1 покупця
(1)
×
Натякнути
Бажаєте отримати цей товар у подарунок?
Натякніть про це!






lovekokosik (перевірений власник) –
Крем непогано зволожує, але відчувається довго плівкою. Аромат не сподобався.
innakalishenko (перевірений власник) –
Вже вдруге купляю крем від Needly. Текстура дуже подобається.
teranizia –
Цікавий крем. Чудово зволожує. Швидко вбирається. Запах для мене зарізкий, досить сильний солодкий. Наступного разу спробую з іншим ароматом. Маленький формат 30 мл дозволяє носити його з собою. Поки для мене це №2 по зволоженню. Моїм фаворитом лишається BIOselect з диктамелією і календулою. Рекомендую спробувати.
llictoyek (перевірений власник) –
Стандартний зволожуючий крем. За один раз дива не зробить, але ситуацію полегшить. Після нанесення залишається невелика липкість, яка не заважає займатися своїми справами чи працювати з паперами. Запах чудовий, пахне свіжістю та асоціюється з роботою в офісі. Здається, що аромат дійсно нагадує пустелю.
Дар’я Герасимчук (перевірений власник) –
Чудовий крем, дуже приємна текстура (немає відчуття плівки) і неймовірний аромат
ivasyk07 (перевірений власник) –
Не знаю всі креми для дук від NEEDLY якось неприємно пахнуть. Але цей зволожує та вбирається краще ніж білий.