Відгуки клієнтів
Залишити відгук
Залишити відгук
Схожі товари
Rated Green
Зволожуюча маска Rated Green Cold Brew Hibiscus Moisturizing Scalp Pack
bestseller
Rated Green
Термозахисний крем для волосся Rated Green Real Shea Leave-In Treatment
bestseller
Rated Green
Поживна маска з авокадо Rated Green Cold Press Avocado Nourishing Scalp Pack
Janeke
Щітка для волосся Janeke Superbrush The Original Italian Patent Silver
Tangle Teezer
Щітка для волосся Tangle Teezer The Wet Detangler Midnight Black
Invisibobble
Подарунковий набір Invisibobble Holidays Red Nose Reindeer
Немає відгуків
Janeke
Щітка для волосся Janeke Superbrush The Original Italian Patent Yellow
Rated Green
Маска для волосся з олією ши Rated Green Real Shea Real Change Treatment
Натякнути
Бажаєте отримати цей товар у подарунок?
Натякніть про це!






Вероника (перевірений власник) –
Гарний засіб, який пригладжує пухнасте волосся. Для себе вважаю плюсом, що запах не довго тримається на волоссі, не має ефекту склеювання/стайлінгу. Однак із часом помітила, що його стало замало, тому додала до догляду перед нанесенням цього засобу ще й незмивний крем, а цей засіб як фінішний перед сушінням, для додаткового згладжування та термо захисту.
Tetiana (перевірений власник) –
Приємне, не обтяжує, мені сподобалося
tkuzmiy (перевірений власник) –
Взяла через гарні відгуки, але не сильно задоволена дією засобу. У мене довге пряме волосся, і я хотіла саме розгладжуючого ефекту, щоб волосся не плуталося. Проте при сушінні не побачила ніякої дії, яке волосся було – таке і залишається після.
ivasyk07 –
Запах то просто щось, обожнюю! Також дійсно дуже приємний у використанні – консистенця і нанесення хороше Об’єм волосся не зникає Допомагає з блискучістю і усуненням пухнастості Дуже задоволена)
Олександра (перевірений власник) –
дуже дивно, що на це пречудове молочко немає жодного відгука(. Дуже люблю незмивні засоби і черга дошла до цього молочка. Це просто нереальний засіб!!!!!Вирівнює, волосся гладеньке, м’яке на дотик і що важливо не жирнить (у мене фарбований блонд, волосся тонке, жирниться швидко). Дуже дуже достойний засіб!!Я вже думала, що краще молочка Давінес я не знайду, аде помилялась. Рекомендую !!Воно чудове)