Відгуки клієнтів
Залишити відгук
Залишити відгук
Залишити відгук Скасувати коментар
Схожі товари
Needly
Крем для рук “Небесний мускус” Needly Heavenly Musk Hand Cream
340.00 грн
Рейтинг 3.86 з 5 на основі опитування 7 покупців
(7)
CURAPROX
Набір ультра м’яких зубних щіток Curaprox 5460 Fox and Bunny Edition
720.00 грн
Рейтинг 5.00 з 5 на основі опитування 1 покупця
(1)
Biorepair
Зубна паста абсолютний захист та відновлення Biorepair Total Protective Repair
309.00 грн
Рейтинг 4.33 з 5 на основі опитування 3 покупців
(3)
bestseller
Biorepair
Зубна паста відбілююча Biorepair Pro White
309.00 грн
Рейтинг 4.00 з 5 на основі опитування 3 покупців
(3)
bestseller
Omi
Зволожуючий гель для чутливої шкіри OMI Verdio UV Moisture Gel SPF 50 (великий об’єм)
1,320.00 грн
Рейтинг 5.00 з 5 на основі опитування 3 покупців
(3)
Biorepair
Ополіскувач Biorepair Plus Professional Collutorio “Професійне відновлення і захист”
525.00 грн
Рейтинг 4.00 з 5 на основі опитування 1 покупця
(1)
Needly
Крем для рук “Мрія пустелі” Needly Dreamy Desert Hand Cream
340.00 грн
Рейтинг 4.33 з 5 на основі опитування 6 покупців
(6)
×
Натякнути
Бажаєте отримати цей товар у подарунок?
Натякніть про це!

Kris🫂 (перевірений власник) –
Найкращий крем для рук, пробувала всі від цього бренду, фаворит саме цей, має ніжний, свіжий аромат, взагалі не навʼязливий, швидко вбирається і дійсно рятує шкіру в холодну пору, завжди його купую🫶🏼
ellizv773 (перевірений власник) –
Фантастичний крем! Гарно зволожує навіть дуже суху шкіру рук, має приємний запах, добре поглинається. Зручно брати з собою та використовувати вдома. Ручки залишаються м’якими, без відчуття плівки. Буду повторювати ще.
viktoriia.kurovska (перевірений власник) –
Крем дуже сподобався! Ручки після нього м`якенькі, зволожені. Після закінчення знову повторю)
Вершняк Ольга (перевірений власник) –
Моя знахідка для рук!!! Гарно поглинається, не залишає відчуття плівки на руках після використання. Аромат ненав’язливий, приємний.
innakalishenko (перевірений власник) –
Найкращий крем для рук який у мене був. Неймовірно зволожує, приємна текстура. Запах кремовий звичайний без додаткових ароматів, як ми звикли, але напевно цим і зацікавив мене.
nastyabbbbb (перевірений власник) –
текстура класна, впитується теж гарно, але для мене мінус – запах, мені особисто пахне старою бабусиною косметикою.
irynkalushchyk (перевірений власник) –
Дуже комфортний зволожуючий крем, запах приємний і сам тюбик зручний у використанні)
Inna (перевірений власник) –
Добре зволожує ручки, має дуже приємний аромат. Сподобався набагато більше, ніж крем від Cu skin.