Відгуки клієнтів
Залишити відгук
Залишити відгук
Залишити відгук Скасувати коментар
Схожі товари
Needly
Крем для рук “Мрія пустелі” Needly Dreamy Desert Hand Cream
340.00 грн
Рейтинг 4.33 з 5 на основі опитування 6 покупців
(6)
bestseller
Biorepair
Зубна паста відбілююча Biorepair Plus Pro White
288.00 грн
Рейтинг 4.57 з 5 на основі опитування 7 покупців
(7)
CUSKIN
Крем-вуаль для рук з пептидами та волюфіліном CUSKIN Vitamin U Hand Veil Cream
474.00 грн
Рейтинг 3.50 з 5 на основі опитування 8 покупців
(8)
CURAPROX
Набір м’яких зубних щіток CURAPROX CS 5460 Ultra Soft Duo Summer Edition 2025
635.00 грн
Немає відгуків
Perolite
Мило від акне Perolite Soap Plus Benzoyl Peroxide + Clindamyzin
480.00 грн
Рейтинг 5.00 з 5 на основі опитування 5 покупців
(5)
Needly
Крем для рук “Небесний мускус” Needly Heavenly Musk Hand Cream
340.00 грн
Рейтинг 3.86 з 5 на основі опитування 7 покупців
(7)
CURAPROX
Ферментна зубна паста CURAPROX Enzycal Zero Toothpaste
444.00 грн
Рейтинг 2.00 з 5 на основі опитування 1 покупця
(1)
×
Натякнути
Бажаєте отримати цей товар у подарунок?
Натякніть про це!

Вікторія Поліщук (перевірений власник) –
Для мене дуже важливо, щоб скраб не був олійний і не залишав жирну плівку на шкірі після використання. За цим критерієм скраби Tree Hut просто ідеальні👌🏻
Кожен як витончена парфумерна композиція, після використання залишає на тілі вишуканий аромат. Шкіра після нього ніжна і гладенька✨
Diana S (перевірений власник) –
Мої улюблені скраби саме Tree Hut, скільки б я не пробувала інших і дорожчих, вони мені так не подобаються і я завжди повертаюсь до цих, бо оптимальний розмір скрабуючих часточок, які не подразнюють, гарно відлущують, а шкіра залишається не жирною, а шовковистою та зволоженою. Рекомендую
Kris🫂 (перевірений власник) –
Обожнюю цей скраб, аромат як якийсь люкс, вистачає надовго, шкіру абсолютно не царапає, один з найкращих, які в мене були
innakordun (перевірений власник) –
Найкращий скарб для тіла, який не подразнює, має приємний аромат і прекрасно виконує свої функції. Особливо радує, що не залишає після себе жирної плівки на шкірі, але при цьому дає зволоження. Словом, рекомендую!